Görüşler

Hayatı değiştiren başarılı hikayeler

Hayatı değiştiren, çok dramatik değil mi? Ama çoğu kullanıcı için, bu gerçek. Her gün, sizin gibi bir çok insan INNOVO kullanarak mesane güçlüğü probleminden kurtuluyor ve bu sayede sızıntısız bir hayata kavuşuyorlar.

Gerçek kullanıcıların “Başarı Hikayeleri”ni dinleyin ve INNOVO’nun hayatlarında neler yaptığına siz de şahit olun. 

Neden siz de deneyip kendi hayatınızı değiştirmeyesiniz ki ?İşe yarıyor mu? Kesinlikle! Yetmişli yaşlarımdayım ve 40 yıldır mesane güçsüzlüğü problemi ile yaşıyorum. Şu anda ped kullanmıyorum ve hayatımı rahat bir şekilde yaşıyorum. Bu adımı atmak için çok geç değil. Asla vazgeçmeyin. Her şey daha güzel olacak, bana inanın. Bende oldukça işe yaradı ve gerçek hayatıma geri kavuştum. Teşekkürler INNOVO. ​

Christine Payne
70 Yaşında
Prostat kanseri ile uğraşmak yeterince zor, fakat sonrasında oluşan üriner inkontinans ise duygusal olarak uğraştıran başka bir dert. INNOVO hayatımı değiştirdi. Şu an dışarı çıkabiliyorum, normal kıyafetlerimi giyebiliyorum. Sürekli pantolonum ıslak mı değil mi diye kontrol etmek zorunda kalmıyorum. Kanserden önce yaptığım herşeyi tekrar yapabiliyorum. Hatta bir kaç bardak bira için arkadaşlarımla bara bile gidebiliyorum.

Seamus Cogerran
60 Yaşında
INNOVO’yu kullanmaya başladıktan 4 hafta sonra sonuçları her hafta biraz daha iyi olarak görmeye başladım. Hayatımı tamamen değiştirdi ve artık araç içerisinde ne kadar zaman geçirceğim konusunda endişelenmiyorum. Kullanımı çok kolay ve içeriden bir tedavi yerine dışarıdan olması çok rahat. Çok meşgul olsanız bile, INNOVO’yu benim gibi ütü yaparken veya televizyon izlerken kullanabilirsiniz.

Christine Catt
30


12 hafta kullanımdan sonra, bana farklılık yaratan en İYİ cihaz olduğunu söyleyebilirim. Bundan sonra önümüzdeki 30 yıl boyunca pede ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum. Artık gülerken veya öksürürken çok daha rahatım..

Mandy Jane
40 Yaşında
10 haftalık kullanımdan sonra kendimi çok daha iyi ve güvende hissediyorum. Mesanemi kontrol edebiliyorum ve tuvalet bulana kadar bekleyebileceğimi biliyorum. Artık bu durumdan endişe etmeme gerek yok. En büyük sevinçlerimden biri de artık siyah elbiseler giymek zorunda değilim. 60. doğum günümde gemiyle tatile gittik ve beyaz pantolonumu orda rahatça giyebildim.

Karen
60 Yaşında
INNOVO ile ilgili kararkım nedir ? Evet, işe yarıyor. Yarı maratonu ped ve kaza olmadan bitirebildim. Çok fazla öksürme ve hapşurma problemi yaşıyorum. Kontrolü ve güveninizi tekrar kazanıyorsunuz. Ameliyattan çok daha iyi bir yöntem. Sadece stres inkontinans değil, urge ve karışık inkontinansa da fayda sağlıyor. Bu ürünü kesinlikle tavsiye ediyorum.

Stacey
30 Yaşında
Innovoterapiye başlamadan önce, tuvalete gitmem gerekiyorsa hemen gidiyordum. Acil durum hissi veriyordu. Şükürler olsun ki artık sızıntım yok ve tuvalete koşmak zorunda kalmıyorum. Gece veya sabah erken kalktığımda acilen tuvalete gitmem gerekiyordu. Şimdi, bu aciliyet hissi inanılmaz ölçüde azald ve artık tuvalete gitme ihtiyacı olmadan tekrar uykuya dalabiliyorum. Gün içinde de tuvalete koşturmama gerek kalmıyor. Kendi deneyimlerimden, INNOVO’yu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Becky
3 Çocuk Annesi
2-3 hafta içerisinde etkisini görmeye başladım. Tuvalete gittiğimde idrarımı istediğim gibi durduramıyorudm ve akmaya devam ediyordu. 10 hafta sonunda musluk açıp kapar gibi istediğim zaman idrarımı durdurabilir hale geldim. Şu an pelvik tabanımın kontrolünün bende olduğunu hissediyorum ve INNOVO’yu kullanmadan egzersizlerimi yapabiliyorum.

Sabina


12 haftanın sonunda INNOVO sayesinde rahatça öksürebiliyorum. Farklılığı çok erken zamanda görmeye başladım. Bundan yaklaşık 4 ay önce ciddi bir soğuk algınlığı geçirdim. Hapşurma ve öksürme sonucunda sürekli idrar kaçırıyordum. Şimdi ise neredeyse hiç sızıntı yok. Bu muhteşem ve çok etkilendim. Artık 6 yaşındaki oğlumun peşinden rahatça koşabiliyorum. Yarışlara gidip rahatça oturup araçları izeleyebiliyorum. Devrim gibi birşey..

Mary
40 Yaşlarında
INNOVO, sızıntı olmadan bana küçük oğlumla birlikte trambolinde zıplama, düşünmeden gülme ve etrafta koşturma güvenini geri verdi. Tedavi çok basit. Tek gereken haftada 5 gün, günde 30 dakika. Oturun veya uzanın, rahatlayın ve INNOVO’nun sizin için çalışmasının tadına varın.

Jess
12 geçen hafta ve tamamen farklı bir ben. 9 kilo verdim, neredeyse her gün oğlumla trambolinde zıplayabiliyorum, egzersizlerimi yapabiliyorumve tekrar kendime güvenim geldi. Tuvalet ihtiyacı duymadan oğlumla rahatça oynayabiliyorum. Bu cihaz gerçekten işe yarıyor. Pelvik tabanınızı kuvvetlendiriyor, stres inkontinansı yok edip, size güveninizi geri kazandırıyor.

Rachael Jess
Gerçekten bu kadar başarı beklemiyordum. 3 çocuk ve menopozdan sonra parfümlü pedlere sonsuza kadar bağlı kalacağımı sanıyordum. Sadece 6 seanstan sonra inanılmaz etki gördüm. Artık rahatça öksürüp hapşurabiliyordum.

Margaret


3 çocuk doğurduktan sonra pelvik kaslarım güçsüzleşti. Kendi kendime egzersizler yapmaya çalıştım fakat maşgul bir anne olarak tabiki unutuyordum her zaman yapmayı. INNOVO’nun kullanımı çok kolay. İlk başlarda alışmanız gerekiyor fakat daha sonra etkiyi çok hızlı bir şekilde görebiliyorsunuz. Artık sadece pelvik kaslarımın güçsüzleştiğini hissettiğimde kullanıyorum.

Sabina
Deep in Mummy Blog Sahibi
12 hafta önce bacaklarımı sıkıp gülüşümü saklıyordum. Çocuklarım zıplama alanında oynarken kenardan izliyordum. Fakat bu yaz, artık çocuklarımla zıplayıp oynayabilen bir anneyim. Artık sızıntı korkusu olmadan hapşurabiliyorum. Kocam Dean en ünlü komedyenlerden birinin şovuna bilet aldı ve bu çok uzun süredir gitmek isteyip gidemediğim bir şovdu. Ve arka bahçeye trambolin bile aldık.

Becky
30 Yaşında
1 hafta sonrasında, ciddi bir değişim hissettim. Evde egzersizlerimi daha problemsiz yapabiliyorum. Gerçekten cihazdan bir hafta sonra oldukça etkilndim. Artık umursamadan hapşurabiliyor ve etrafta zıplayabiliyorum. Gerçekten hayatımı değiştirdi. Sadece yaşlı bir kadın olmaya gerek yok, benim gibi egzersizleri aksatıyorsanız, INNOVO gerçtekten hayatınızı değiştirecek.

Chermaine
32 Yaşında
Trambolin artık korkulacak bir şey değil benim için. Hapşurmak veya öksürmekte buna dahil. Bu cihaz paha biçilemez bir güven ve hayat kalitesi sağlıyor.

Jeannette


Korkunç bir doğum sonrası ve hayatımı daha ne kadar etkileyeceğimi bilmediği için ikinci çocuk için çok korkuyordum. Ama bu bende çok önemli değişiklikler yaptı. Artık daha iyimser olarak bakabiliyorum.

MumsNet Test Kullanıcısı
Clarabell33
Artık ped kullanmadan bütün spor aktivitelerine katılabiliyorum. Bu benim için çok önemli birşey..

MumsNet Test Kullanıcısı
Bonkerz
Herhangi bir kuşku olmadan rahatça hapşurabiliyorum. Bu gerçekten paha biçilemez. Trambolinde zıplayabiliyorum ve salıncağa rahatça binip ayaklarımı ileri geri sallayarak rahatça sallanabiliyorum. Ve eminim artık kalçalarım da daha sıkılaştı.

MumsNet Test Kullanıcısı
ThreenageMutantWhingerTurtle
Vücudumun kontrolünü tekrar ele geçirdiğimi hissediyorum. Yaklaşık 4 hafta sonunda değişimi hissettim ve kocam da daha sıkılaştığımı söyledi. 12 hafta sonunda yıllardır yaptığım pelvik taban egzersizlerinden daha çok güçlendim.

MumsNet Test Kullanıcısı
Boglin